20 Ocak 2022 Perşembe
Hareketli Mi Store yollarda! Xiaomi çıldırdı!

Hareketli Mi Store yollarda! Xiaomi çıldırdı!

Xiaomi tekerlekli seyyar Mi Store’u yollara sürdü! Xiaomi akıl almaz bir satış stratejisine girmiş gibi gözüküyor!

Çinli telefon üreticisi bu sefer ilginç bir görüntüye konuk oluyor! Yürüyen Mi Store yollara düştü ve seyyar Mi Store artık satışlarına başladı!

Xiaomi Hindistan yönetimi, yeni yürüyen Mi Store mağazasını duyurdu. Mağaza benzeri bir deneyimi müşterilerin ayağına ürün getirmeyi amaçlayan bir mobil perakende platformu Mi Store on Wheels hizmetine başladı. Hizmet bugün erken saatlerde duyuruldu ve “ülkenin uzak köşelerinde” kullanılabilirlik sağlamayı hedefliyor.

Mi Hindistan‘a göre Mi Store on Wheels, Mi Store mağaza deneyimini sınırlı erişime sahip alanlarda getirmeyi amaçlıyor. Üst düzey yetkili ayrıca, hizmetin kırsal pazarlarımızda perakende ticaret dinamiklerini değiştirmede kilit rolde olacağını ve gerekli olan her şeyi takip ettiklerini belirtti. Hijyen ve güvenlik uygulamaları, kalabalıkları düzenlerken ve sosyal mesafeyi korurken, tüketicilerin ziyaret etmesi için tamamen güvenli olacak.

Mi Store on Wheels mağazada Redmi 9 serisi, Redmi Note 9 serisi ve Redmi 9A dahil olmak üzere yeni piyasaya sürülen tüm Redmi akıllı telefonlara sahip olacak. Bu mobil mağazalar sadece akıllı telefonların yanı sıra Mi Smart TV ve Mi Box 4K gibi diğer Xiaomi ürünlerini de satacak. Kameralar, Mi Sports Bluetooth Kulaklıklar, Mi True Kablosuz Buds 2, Mi Güneş Gözlükleri, Mi Powerbank, Şarj Cihazları ve daha fazlası…

Şirket bu hareket ile mevcut perakende ağında yenilik yapmaya geliyor. Mi Store on Wheels, devam eden Coronavirüs salgını sırasında perakende mağazaları veya e-ticaret portalları tarafından daha az erişilebilir olan alanlarda satışları artırmanın bir yöntemi olacak gibi duruyor. Yeni dağıtım kanalı aynı zamanda şirketin “çevrimiçi ve çevrimdışı sınırlar arasındaki sınırları genişletmeyi” amaçlayan Mi Commerce girişiminin bir parçası.