25 Ekim 2020 Pazar
Mi 10 Ultra ekran altı kamera sürümü geliyor olabilir! Ne yaptın Xiaomi?

Mi 10 Ultra ekran altı kamera sürümü geliyor olabilir! Ne yaptın Xiaomi?

Xiaomi ekran altı selfie kamera teknolojili bir cihaz çıkartmayı kafaya koymuş durumda ve paylaşılan bir sızıntıya göre Mi 10 Ultra ekran altı kamera ile tekrar gelecek!

Çinli firma Xiaomi ekran altı kamera teknolojisini içeren yeni modeliyle karşımıza çıkacak! Bu cihaz çok tanıdık bir model! Xiaomi şaşırttı!

Xiaomi ekran altı kamera teknolojisi olan bir akıllı telefon piyasaya sürmek istediği artık bir sır değil ancak kimse bu kadar kısa zamanda olmasını beklemiyordu. Yeni bir sızıntıya göre, böyle bir tasarıma sahip ilk akıllı telefon Ekim ve Kasım ayları arasında bir zamanda piyasaya sürülecek ve telefonun kendisi oldukça tanıdık!

Videodan da görebileceğiniz gibi, arka taraf yeni çıkan Mi 10 Ultra ile neredeyse tamamen aynı, bu nedenle Xiaomi Mi 10 Ultra‘nın ekran altı kameralı bir versiyonunu piyasaya sürmek isteyebilir. İlginç bir durum ise, videodaki cihazı kullanan kişi selfie kamerasını açmadı ve bunun üç nedeni olabilir.

Birincisi, videoyu yapan kişi anonim kalmak istiyor. İkincisi, bu hala bir prototip ve teknolojideki bir şeyler düzgün çalışmıyor. Üçüncü ve son olarak, bu sahte bir haber olabilir. Yine de, bunun düzenlenmiş bir video olduğuna dair net bir kanıt göremiyoruz. Elbette, cihazın bir ila iki ay içinde çıkmasının beklendiği bilgisi de yanlış olabilir. Xiaomi, bu teknolojiye sahip ilk telefonunun 2021’den önce sokaklara çıkmayacağını söylemişti.