02 Temmuz 2020 Perşembe
En ucuz çocuk saati Xiaomi tarafından tanıtıldı

En ucuz çocuk saati Xiaomi tarafından tanıtıldı

Bugün Xiaomi bir tanıtım yaptı ve 56 dolar fiyata satışa sunulan Xiaomi Mi Rabbit Children Watch 4C ve Xiaomi Mi Rabbit Children Watch 4G modellerini görücüye çıkarttı.

Bir süre önce Watch 4 ve Watch 4 Pro modellerini gördüğümüz çocuk saatinin yeni modeli Xiaomi Mi Rabbit Children Watch 4C muhteşem fiyatı ile tanıtıldı.

Çocuklarımızın güvenliği her şeyden önemli. Bundan dolayı da birçok ebeveyn çocuklarının yerini takip edebilmek adına “çocuk saati” adı verilen ürünler alıyor. Bu da oldukça normal zira son dönemde yaşananlar ve okuduklarımız bu tarz ürünlere ihtiyaç duyulduğunun da bir göstergesi. Çocuk saatleri konusunda oldukça iyi bir tecrübeye sahip Xiaomi ise bugün uygun fiyatlı Xiaomi Mi Rabbit Children Watch 4C modelini tanıttı.

Ürün sadece 56 dolar ve daha önce satışa sunulan Watch 4 ve Watch 4 Pro‘dan önemli ölçüde daha ucuz. Akıllı saatin 1.3 inç boyutunda AMOLED ekranı olduğunu belirtelim. Bu noktada Watch 4 ve Watch 4 Pro modelinde 1,7 inç ekran olduğunu da hatırlatalım. Saat ayrıca video görüşmeleri için 2 megapiksel kamera ile de geliyor. Bu görüşmeler Xiaomi‘nin saat için geliştirdiği uygulama üzerinden rahatlıkla gerçekleştiriliyor. Video görüşmeleri 4G veya Wi-Fi ile yapılabilir. Bu arada madem 4G dedik bu saatin 4C modelinde sadece Wi-Fi ve GPS desteği olduğunu 4G modelinde ise internet bağlantısı olduğunu da belirtelim.

Xiaomi Türkiye bize sorarsanız bu tarz ürünleri Türk kullanıcılara kesinlikle sunmalı. Zira bugün piyasada satılan birçok çocuk saatinden çok daha kapsamlı ve çok daha iyi özellikleri olan bu saati başta kendi çocuğumuz olmak üzere tüm çocuklarda görmeliyiz…