25 Eylül 2020 Cuma
POCO X2 kanlı canlı karşımızda! İşte ilk gerçek fotoğraf

POCO X2 kanlı canlı karşımızda! İşte ilk gerçek fotoğraf

Yaklaşık 1.5 senedir suskunluğunu koruyan POCO X2 ile sessizliği bozmaya geliyor. Cihaza ait görseller cihaz ile ilgili bütün detayları ortaya çıkarıyor.

Hepimizin bildiği üzere POCO, Xiaomi‘den ayrılarak bağımsız bir firma oldu. Bugüne kadar sadece bir cihaz tanıtan şirket POCO F1 ile piyasaya çıkmıştı. Amiral gemisi katili olarak da adlandırılan bu cihaz kullanıcılarını oldukça memnun etmeyi başardı. Ancak telefon ne kadar iyi olursa olsun zamanla birlikte güncellenen uygulamalar ve yazılımlar cihazın donanımını zorlayabiliyor. POCO yaklaşık 1.5 senedir F1′in üstüne bir model çıkarmadı. Ancak artık kullanıcılarının da istekleriyle şirket POCO X2 adında bir cihazı piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Geçtiğimiz gün POCO yeni websitesinden yeni cihazının tanıtım tarihi ve tasarımı ile ilgili bazı spoilerler verdi. Bildiğiniz üzere cihaz 4 Şubat 2020 saat 12:00’da yapılacak olan lansman ile tanıtılacak. Ayrıca POCO web sitesinden yapılan açıklama göre  altı kamera modülü, 120Hz yenileme hızı, geliştirilmiş oyun modu, Qualcomm Snapdragon SoC (ayrıntılar henüz bilinmiyor, Snapdragon 730G ve Snapdragon 865 arasında bir seçim yapılabilir), gelişmiş dokunmatik tepkime, USB  Type-C ve 3,5 mm ses / kulaklık jack ile geleceği doğrulandı.

Bugün aldığımız bir habere göre X2 ile ilgili yeni görüntüler sızdırıldı.

Bu görüntüler Twitter’da POCO markasını doğrulayan Techdroider tarafından sızdırıldı. Ayrıca cihazın önünde bulunan çift delikli ekranda gözlerden kaçmıyor.

Her zaman dediğimiz gibi şirket onaylamadan cihaz ile ilgili bir şey söylemek için henüz çok erken. Bakalım POCO bizlere neler sunacak,bekleyip görelim.