29 Kasım 2020 Pazar
Redmi Note 8 Pro detaylı video inceleme

Redmi Note 8 Pro detaylı video inceleme

Merakla beklenen Redmi Note 8 Pro incelemesini Volkan MANAV bizler için gerçekleştirdi. Telefonu kullananlar ve telefonu alacak olan kişiler için ciddi bir kayak olarak gördüğümüz bu inceleme videosunu sizlerle paylaşıyoruz…

Merakla beklenen Redmi Note 8 Pro inceleme ile karşınızdayız. Telefonu almadan önce bu videoyu mutlaka izleyin ve izlettirin…

Son dönemin en popüler telefonlarından birisi olan Redmi Note 8 Pro ile ilgili bugün son videomuzu paylaşıyoruz. Uzun zamandır ne zaman geleceğini merak ettiğiniz ve her zaman da bunu sorduğunuz Redmi Note 8 Pro inceleme videosu ile sizlerleyiz. Yaptığımız testte tüm detayları sizlerle paylaştık. Öncelikle telefon ile geçirdiğimiz 8 günlük deneyimi aktardık ve telefonun hem oyun performansını hem de ekran kalitesini de gözler önüne serdik. Tam bir fiyat performans telefonu olan Redmi Note 8 Pro kullanıcısını memnun edecek bir telefon diye düşünüyoruz.

Redmi Note 8 Pro eksileri

Redmi Note 8 Pro‘nun beğenmediğimiz tarafı ise PubG oynarken (en yüksek ayarlar ve HDR Mod açık) 51 dereceye kadar ısınması oldu. Videonun sonunda göreceksiniz kamera tarafında da eleştirilerimiz oldu. Özellikle video çekimi tarafında ciddi bir kumlanma yaşadık. Bu noktada 64 megapiksel kameradan daha fazlasını beklerdik. Beğenmediğimiz bir başka taraf ise telefonun hoparlör sesi oldu. Bu telefonu alıyorsanız görüntülü görüşme yapmayı unutun ya da kutu içinden çıkmayan kulaklığa muadil bir kulaklık bulup sürekli yanınızda taşıyın.

Bu eksiklerden oyun ve kamera tarafında yapılacak güncellemeler ile düzeleceğine inanıyoruz. Redmi Note 8 Pro potansiyeli olan bir telefon ve bizi bu noktada Redmi Note 9 Pro için de heyecanlandırmış bulunuyor. Xiaomi bu eksikleri görüp bir sonraki telefonda değiştirirse; ki yapacağından eminiz. Rakipleriyle ciddi bir fark yaratabilir.

Peki siz Redmi Note 8 Pro ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı hem haber altına hem de video altına bekliyoruz…